Overzicht Nu in de veiling Binnenkort open Gesloten veiling

Seadoo RXP X 260 RS 260pk 2015 IBR Waterscooter Sea Doo

Startbod€ 5000
Huidig bod€ 9200
Aantal biedingen21
Aantal: 1
Productnaam: Seadoo RXP X 260 RS
Merk: Seadoo
Type: SeaDoo RXP260 X RS
Afmeting: Onbekend
Bouwjaar: 2015
Materiaal: Polyester
productomschrijving: RXPX260RS

260pk waterscooter
SeaDoo

VTS
IBR (rem)
Achteruit

Afgelopen jaar bij watersportparadise onderhoud gehad.

Slechts 69 uur gedraaid.

2 sleutels aanwezig (1x learning-key).

De trailer is eventueel bij te kopen voor €300,-. Dit graag doorgeven na gunning van de kavel via nino@automotive-auctions.nl.

Conditie: Gebruikt
Conditie opmerking: Gebruikssporen rondom. LET OP: de weerspiegeling van de vloer lijken krassen op de onderkant van de waterscooter! Dit is gezichtsbedrog en is dus alleen een weerspiegeling. Minimale beschadigingen aan de onderzijde van de waterscooter!
Over AutomotiveAuctions Eenvrijblijvendeafspraak? Wilt u uwauto gaanveilen? OverHermans &Hermans Bekijkonze actueleveilingen Archief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief